E-shopy

Ako si založiť e-shop: jednoduchý 5-krokový návod
Chcete si vytvoriť vlastný internetový obchod? V dnešnej dobe je to hračka. Nepotrebujete programátora, ani nemusíte mať skúsenosti s tvorbou webu. Ukážeme vám ako na to.
Internetový obchod: 3 rady ako začať prevádzkovať e-shop
Vyhnite sa častým chybám, ktorých sa začiatočníci v internetovom podnikaní dopúšťajú. Poradíme vám ako prevádzkovať e-shop a na čo pri jeho štarte dohliadnuť.
Internetový obchod: ako propagovať e-shop? Skúste týchto 5 možností – 3 z nich sú zadarmo!
Aj keď budete vo svojom internetovom obchode ponúkať skvelé produkty, bez dobrej propagácie o nich nebude nikto vedieť. Prečítajte si naše tipy a rozbehnite svoje podnikanie ešte dnes.
Internetový obchod: ako prevádzkovať e-shop správne po právnej stránke?
Ako by sa na prevádzke vášho e-shopu prejavila pokuta vo výške niekoľko stoviek EUR? A čo ak by sa vyšplhala až do výšky rádovo niekoľko tisíc EUR? Poradíme vám, na čo si pri podnikaní na internete dať pozor, aby vám žiadna taká situácia nehrozila.
Internetový obchod: prenájom alebo e-shop na mieru? Poradíme, kedy sa čo oplatí.
Dnes je tvorba e-shopov tak jednoduchá, že si ich bežne zakladajú študenti, mamičky na materskej aj dôchodcovia. Využívajú pritom buď hotové riešenia alebo si nechávajú navrhnúť svoje vlastné. Chcete vedieť, ktorá možnosť je vo vašom prípade tá lepšia? Po prečítaní nasledujúcich riadkov budete mať jasno.