Domény

Doména je adresa, pod ktorou vás všetci nájdu na internete. Nájdite to správne doménové meno a zaregistrujte si vlastnú doménu prostredníctvom ACTIVE 24, pokiaľ je voľná. Registráciou domény v ACTIVE 24 získate naviac ďalšie služby, ktoré môžete začať ihneď používať zadarmo. Vyberte si z viac ako 360 doménových koncoviek.

Prehrať video
Prehrať video

REGISTRÁCIA DOMÉNY

Domény v akcii

.SK doména zadarmo

K objednávke neobmedzeného hostingu na 1 rok a viac rokov získate registráciu .SK domény na 1. rok ZADARMO

.FUN v akcii!

Registrácia za 1,90 € bez DPH*
Pôvodná cena 22,10 €

Pre predĺženie domény platí cena podľa štandardného cenníka.

*(2,28 € s DPH)

.ONLINE v akcii!

Registrácia za 3,90 € bez DPH*
Pôvodná cena 21,30 €

Pre predĺženie domény platí cena podľa štandardného cenníka.

*(4,68 € s DPH)

VŠETKY DOMÉNOVÉ AKCIE

Pozrite si kompletný prehľad  doménových akcií

Služby k doménam

Web na rok zdarma

Web zadarmo

K registrácii .SK domény získate Moje stránky Start na rok zadarmo.

Upozornění

Upozornenie

Ak si objednáte túto službu, budete o blížiacom sa termíne vypršania registrácie domény upozornený nielen zaslaním e-mailu, ale v prípade potreby i telefonátom a doporučenou listovou zásielkou.

Superstránka

Superstránka

Superstránka je bezplatná služba, ktorá vám umožňuje jednoducho prezentovať svoju osobu, koníčky alebo podnikateľské záujmy na internete.

Webforward Mailforward

Presmerovanie webu a e-mailov

Prostredníctvom služby Webforward môžete presmerovať doménu na akúkoľvek inú webovú stránku. Pomocou služby Mailforward budú e-maily preposlané na jednu zvolenú e-mailovú adresu

DNSSEC

Zabezpečenie DNSSEC

DNSSEC chráni domény pred presmerovaním a zaručuje že sa pri zadaní domény do internetového prehliadača zobrazí skutočný obsah vašej webstránky.

DNS

Nastavenie DNS

Nastavenie DNS záznamov domény, ktorá je registrovaná v ACTIVE 24 je bezplatné. Ak registrátorom nie je ACTIVE 24, účtujeme ročný poplatok vo výške 9,92 € (11,90 € s DPH) za zanesenie domény do zóny ACTIVE 24.

Svoju doménu môžete od iného registrátora kedykoľvek previesť (transferovať) k ACTIVE 24. Preveďte svoju doménu k nám a získajte ďalšie služby k vašej doméne zadarmo.

Informácie o prevode domény nájdete v našej nápovede.

Generátor domén

Hromadná registrácia domén

Nové doménové koncovky     (New gTLDs)

FAQ

 1. Čo je to doména?
  Doména, alebo doménové meno je názov vašej webovej stránky alebo internetového obchodu, pod ktorým vás používatelia na internete nájdu. Názov domény by mal byť krátky a výstižný.
 2. Ako zaregistrujem novú doménu?
  Pri registrácii domén častokrát zistíte, že váš favorit je už obsadený. U nás si môžete rýchlo a jednoducho overiť, či sú vami hľadané domény voľné. Stačí, ak do políčka vyššie vpíšete želaný názov vašej novej stránky, zvolíte koncovku - napríklad .SK, a kliknete na tlačidlo overiť.
 3. Čo sú top-level domény (TLD) a národné domény?
  Top-level doména je doména najvyššej úrovne. Nazýva sa aj doménová koncovka. Národné domény sa skladajú z dvoch písmen a označujú konkrétnu krajinu.
 4. Čo je to presmerovanie a alias?
  Doménu je možné presmerovať na inú adresu napríklad pomocou nastavenia DNS záznamov (A záznam) alebo pomocou služby Webforward.
 5. Ako na prevod domény.
  Doménu je možné previesť (transferovať) od jedného registrátora k inému. Prevod domény môže byť spoplatnený a pravidlá transferu domény sa v jednotlivých registroch doménových koncoviek líšia.