Moje stránky

Rozbehnite vlastný web. Svoju webovú stránku  si vytvoríte sami v jednoduchej online administrácii. Vyberiete si z niekoľkých responzívnych šablón, vďaka ktorým bude váš web optimalizovaný i pre zobrazenie v mobile.

K registrácii .SK domény získate Moje stránky Start na pol roka zadarmo. Akciová zľava nie je kombinovateľná s inými zľavami.

Vyberte si službu Moje stránky

0,00 €
14 dní zadarmo
0,00 €

redakčný systém

1000 podstránok pre váš web

responzívne grafické šablóny

250 MB limit pre nahrávaný súbor

zabezpečenie pomocou SSL

editácia HTML a CSS štýlov

zobraziť všetky parametre

4,99 €
bez DPH za mesiac
5,99 € s DPH

redakčný systém

web v rozsahu 2 stránky (na 1 doméne)

responzívne grafické šablóny

5 MB limit pre nahrávaný súbor

zabezpečenie pomocou SSL

zobraziť všetky parametre

8,99 €
bez DPH za mesiac
10,79 € s DPH

redakčný systém

1000 podstránok pre váš web

responzívne grafické šablóny

100 MB limit pre nahrávaný súbor

zabezpečenie pomocou SSL

e-maily 1 GB

zobraziť všetky parametre

17,99 €
bez DPH za mesiac
21,59 € s DPH

redakčný systém

1000 podstránok pre váš web

responzívne grafické šablóny

250 MB limit pre nahrávaný súbor

zabezpečenie pomocou SSL

editácia HTML a CSS štýlov

e-maily 1 GB

zobraziť všetky parametre

Responzívne grafické šablóny

Moje stránky vám umožnia vytvoriť web, aký ste si vždy priali! Vďaka širokej ponuke profesionálnych grafických šablón, ktoré si môžete prispôsobiť, vzniká nekonečné množstvo variantov webových stránok.

Hlavné výhody

Je to jednoduché

easy

Pomocou drag & drop funkcie si jednoducho navrhnete a vytvoríte vlastnú webstránku ako od profesionála. Svoj web si môžete aktualizovať tak často, ako potrebujete, a nemusíte sa spoliehať na niekoho ďalšieho. Všetko máte pod kontrolou.

Ste vidieť všade

see

Môžete si vytvoriť webové stránky prispôsobené pre mobilné zariadenia, kompatibilné s väčšinou smartfónov a tabletov. Vaša stránka bude pre návštevníkov dostupná kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Máte dokonalý prehľad

overview

Súčasťou služby Moje stránky vo všetkých ich variantoch sú štatistiky a reporty. Môžete tak sledovať, koľko ľudí prichádza na vašu stránku a ako vám obchody rastú.

Sociálne siete

social network

Svoje podnikanie môžete rozšíriť a zasiahnuť viac zákazníkov pomocou prepojenia na sociálne siete – Facebook, Pinterest, Twitter, Google+ a Tumblr.

Podpora nonstop 24/7

support

Ak potrebujete pomôcť, môžete kontaktovať 24 hodín 7 dní v týždni zákaznícku podporu ACTIVE 24. K dispozícii sú aj FAQ a tipy a triky v našom Centre nápovedy.

FAQ

 1. Je služba Moje stránky určená len pre malé projekty?
  Nie, Moje stránky sú vhodné pre každého, kto si chce sám vytvoriť úžasný web. Hodia sa pre malé, stredné alebo neziskové organizácie, súkromné osoby i ostatné. Prezrite si parametre a porovnajte varianty riešenia pre výber toho správneho variantu.
 2. Prečo by som mal použiť Moje stránky, namiesto toho, aby som si najal webdizajnéra?
  Z dvoch jasných dôvodov: ušetríte a budete mať svoju stránku pod kontrolou. Text, obrázky i vzhľad môžete editovať a aktualizovať na princípe drag & drop priamo z administrácie webu. Nepotrebujete žiadneho vývojára, všetky úpravy môžete urobiť sami, zobrazíte si ich náhľad, uistíte sa, že je všetko v poriadku, a potom publikujete na stránku.
 3. Ako sa líšia varianty služby Moje stránky v ponuke ACTIVE 24?
  Varianty služby Moje stránky sú navrhnuté tak, aby mohli sledovať rast vášho podnikania. Štartovací balíček umožňuje vytvoriť základnú webovú stránku. Je pre vás vhodný, ak chcete byť online a zdieľať základné informácie o svojich službách. Vyššie balíčky vám umožnia zdieľať detailnejšie a širšie informácie, ponúkajú väčší výber šablón a sofistikovanejšie možnosti editácie (CSS štýly), viac priestoru na disku pre váš web, funkcie pre vytváranie mobilnej verzie webu a rad ďalších funkcií. Pre viac informácií si pozrite porovnanie balíčkov.
 4. Môžem mať stránku na vlastnej doméne?
  Áno. Môžete použiť vlastnú už zaregistrovanú doménu a nasmerovať ju na svoju novú stránku, alebo si objednať novú u ACTIVE 24 zároveň so službou Moje stránky. K registrácii .SK domény teraz dostanete Moje stránky Start na pol roka ZADARMO.
 5. Budem platiť za prenesené dáta?
  Rozhodne nie, prenos dát je neobmedzený, nemusíte sa obávať žiadnych ďalších nákladov.