Blokácia. CZ domény

Táto služba zabráni tomu, aby ktokoľvek neoprávnene previedol vašu doménu k inému registrátorovi, prípadne na doméne vykonal zmeny, ktoré by vás mohli poškodiť.

1. Zablokovanie transferu domény
Ide o najvyššie možné zabezpečenie domény proti transferu k inému registrátorovi.. CZ doménu možno neprenesieme iba pomocou AUTH-ID, ale aj to sa dá zneužiť, najčastejšie zneužitím e-mailovej adresy, ktorá figuruje v kontakte.
V prípade, že máte záujem o úplné zablokovanie transferu svojej .CZ domény, použite prosím, žiadosť priamo na centrálnom registri. CZ domény , ktorý túto službu ponúka.

2. Zablokovanie všetkých zmien na doméne
Ide o zablokovanie akýchkoľvek možných zmien na doméne, vrátane transferu domény k inému registrátorovi. V prípade, že máte záujem o úplné zablokovanie všetkých zmien na doméne, použite prosím, žiadosť priamo na centrálnom registri. CZ domény , ktorý túto službu ponúka.

Spôsob a možnosť vykonania zmien:
Potvrdenie zmien je možné len pomocou úradne overeného podpisu alebo e-mailu, ktorý je podpísaný kvalifikovaným certifikátom.
Všetky zmeny vrátane transferu možno vykonať aj pre Kontakt, Sadu nameserverov a sadu kľúčov.

Dôležité upozornenie:
Služba Blokácia. CZ domény je ponúkaná len prostredníctvom centrálneho registra. CZ domény .
ACTIVE 24 ponúka túto službu ako alternatívu k službe Upozornenie .Tento web používa súbory cookie. Ďalším prezeraním tohto webu vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies (Viac informácií).