E-shopy

Ako si založiť e-shop: jednoduchý 5-krokový návod

Chcete si vytvoriť vlastný e-shop? V dnešnej dobe je to hračka. Nepotrebujete programátora, ani nemusíte mať skúsenosti s tvorbou webu. Ukážeme vám ako na to.

Viac informácií

Ako propagovať e-shop? Skúste týchto 5 možností – 3 z nich sú dokonca zadarmo!

I keď budete mať na svojich stránkach sebalepšie produkty, bez dobrej propagácie o nich nebude nikto vedieť. Prečítajte si naše tipy a rozbehnite svoje podnikanie ešte dnes.

Viac informacií

Ako prevádzkovať e-shop: 3 rady, ktoré sa vám hodia do začiatku

Vyhnite sa častým chybám, ktorých sa začiatočníci v internetovom podnikaní dopúšťajú. Poradíme vám ako prevádzkovať e-shop a na čo pri jeho štarte dohliadnuť.

Viac informácií

Ako prevádzkovať e-shop právne správne

Ako by sa na prevádzke vášho e-shopu prejavila pokuta vo výške niekoľko stoviek EUR? A čo ak by sa vyšplhala až do výšky rádovo niekoľko tisíc EUR? Poradíme vám, na čo si pri podnikaní na internete dať pozor, aby vám žiadna taká situácia nehrozila.

Viac informacií

Prenájom e-shopu alebo e-shop na mieru? Poradíme, kedy sa čo vyplatí

Dnes je tvorba e-shopov tak jednoduchá, že si ich bežne zakládajú študenti, mamičky na materskej i ľudia dôchodcovia. Využívajú pritom buď hotové riešenia alebo si nechávajú navrhnúť svoje vlastné. Chcete vedieť, ktorá možnosť je vo vašom prípade tá lepšia? Po dočítaní našich riadkov budete mať jasno.

Viac informacií

Na tomto webe používame súbory cookie, aby sme mohli zaistiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne vhodne prispôsobiť obsah a reklamu konkrétnym užívateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.