Bonusy ACTIVE 24

Inštalácia webu na jedno kliknutie

Každý náš zákazník môže so svojím webhostingom využiť službu Inštalácia na jedno kliknutie, ktorá vykoná inštaláciu publikačných systémov WordPress, Joomla, Drupal, osCommerce a phpBB.

Hosting na skúšku

Hosting u ACTIVE 24 si môžete nezáväzne vyskúšať. Ak do 14 dní od spustenia služby nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, vrátime vám celú uhradenú čiastku, a to bez akejkoľvek sankcie.

Garancia vrátenia peňazí 14 dní

Na následujúce služby, objednané cez našu internetovú stránku active24.sk, poskytujeme Garanciu vrátenia peňazí 14 dní: webhosting, e-mailové riešenie, Moje stránky, servery APS, VPS, VMS.

Špičková technická kvalita a zázemie

Presvedčte sa o kvalite a profesionalite, ktorú vám ponúkame. Na napájanie serverov v našom datacentre využívame od januára 2020 výhradne energiu z obnoviteľných zdrojov.

Garancia kvality služieb

Ak mesačná prevádzka virtuálneho servera bude z preukázateľnej viny ACTIVE 24 nižšia ako 100%, má klient nárok na uplatnenie sankcií smerom k ACTIVE 24.

Superstránka zadarmo

Ku každej doméne u ACTIVE 24 máte možnosť aktivovať si vlastnú Superstránku so základnými informáciami, prepojením na sociálne siete a kontakty.

Webforward, Mailforward

Služba Webforward presmeruje návštevníkov prichádzajúcich na váš web (doménu) na inú, vami zvolenú adresu. Presmerovanie je funkčné i pre všetky subdomény. Služba Mailforward presmeruje všetku elektronickú poštu prichádzajúcu na vašu doménu (tzv. doménový kôš) na akúkoľvek inú e-mailovú adresu.

DNSSEC

Pri doméne s aktivovanou službou DNSSEC budete mať väčšiu istotu, že sa po jej zadaní do internetového prehliadača zobrazí skutočný obsah vašej webstránky.