Webhosting

Čo je to webhosting a ako vybrať ten najlepší

Neviete, čo presne sa pod pojmom webhosting skrýva? Alebo či ho vôbec potrebujete? Povieme vám, kedy sa bez neho nezaobídete a podľa akých kritérií by ste mali webhosting vyberať.

Viac informácií

Návštevnosť webu: 7 možností, ako ju zadarmo zvýšiť

Ciest vedúcich ku zvýšeniu návštevnosti webu je mnoho. My vám v tomto článku predstavíme aspoň tie základné, do ktorých nemusíte investovať ani Euro.

Viac informacií

Reklama na webe: Oplatí sa alebo nie?

Ak máte vlastné webové stránky, môžete na nich zarábať reklamou kľudne hneď od prvého dňa. Stačí len nahrať na web obrázok alebo text s odkazom. V našom článku sa dočítate ako vyzerajú najčastejšie formy inzerovania a kedy sa vám reklama na webe vyplatí.

Viac informácií

Responzívny web: ako vyzerá a prečo ho mať

Responzívny web je dnes štandardom a kto ho nemá, môže prichádať o veľké zisky. Prečítajte si, čo presne sa pod týmto označením skrýva a prečo je responzívny dizajn tak dôležitý.

Viac informacií

Na tomto webe používame súbory cookie, aby sme mohli zaistiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne vhodne prispôsobiť obsah a reklamu konkrétnym užívateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.