SSL/TLS

Certifikáty SSL / TLS zaisťujú šifrovaný prenos dát prostredníctvom protokolu HTTPS. Hyper Text Transfer Protocol Secure (skrátene HTTPS) je protokol cez ktorý sa bezpečne prenášajú dáta medzi internetovým prehliadačom a webstránkou na ktorú sa pripájate.  

SSL certifikát zvýši dôveryhodnosť webstránky a internetového obchodu pri prenose údajov vyplnených vašimi zákazníkmi (meno, adresa, prihlasovacie údaje alebo informácie o kreditnej karte) na vlastníka domény, ktorý web prevádzkuje. Webstránky s SSL certifikátom majú potenciál na lepšie pozície v organickom vyhľadávaní Google.

Rapid SSL

Rapid SSL

Základný certifikát

Rýchle základné overenie držiteľa certifikačnou autoritou.

33,99 €  akcia 29,99 € bez DPH za rok

(36 € s DPH)

Rapid SSL Wildcard

Rapid SSL Wildcard

Certifikát pre subdomény

Umožňuje chrániť jedným SSL certifikátom všetky subdomény.

119,99 € bez DPH

(144 € s DPH)

Zaisťujeme bezpečnosť a dôveryhodnosť

Viac informácií o certifikátoch

Rapid SSL

Cenovo najdostupnejší SSL certifikát. Validácia prebieha len na úrovni overenia domény, zaslaním potvrdzovacieho e-mailu. Výhodou je rýchle vystavenie certifikačnou autoritou, často v priebehu niekoľkých minút. Odporúčame pre projekty, pre ktoré je prioritou rýchlosť získania certifikátu, účelnosť zabezpečenia a výhodná cena. Uplatní sa tam, kde je vyžadovaná SSL komunikácia a nie je nutné overenie spoločnosti a vyšší typ zabezpečenia. Pri prelomení ručí Rapid až 10 000 $.

Rapid SSL Wildcard

Tento certifikát zabezpečuje hlavnú doménu a aj všetky jej subdomény (napr. *.active24.sk), z toho dôvodu sa nazýva aj “hviezdičkový“. Výhodou je rýchle vystavenie na základe overenia domény potvrdením z príslušnej e-mailovej adresy. Hodí sa pre zabezpečenie SSL komunikácie, u ktorej nie je vyžadované overenie spoločnosti a vyšší typ zabezpečenia. Pri prelomení ručí Rapid až 5 000 $.

NÁVODY A TIPY

Potrebujete radu?

Čo je SSL?

SSL, z angličtiny Secure Sockets Layer protokol, je typ zabezpečenia, ktorý šifruje komunikáciu, teda prijímané a odosielané dáta kolujúce medzi stránkami, servermi a používateľmi. Pri neustálom zvyšovaní bezpečnosti online prostredia je dnes už SSL certifikát štandardom, ktorým by mal každý majiteľ zabezpečiť svoje webstránky.