Prečo ACTIVE 24

Služby si vyskúšate zadarmo

Pod jednou strechou u nás nájdete najrôznejšie doménové koncovky, neobmedzený priestor pre webové stránky na zdieľanom webhostingu, privátne servery i e-maily, ktoré zvládnu plánovanie, zdieľanie, inteligentné prílohy, chatovanie a ďalšie funkcie. Profesionálne webové stránky a e-shop si vyskúšate v bezplatnej verzii.

Nonstop zákaznícka podpora 24/7

Nie ste si istí nastavením? Máte akékoľvek otázky? Radi vám kvalifikovane poradíme. Obrátiť sa na nás môžete 24 hodín 7 dní v týždni telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom chatu. Naši špecialisti vám pomôžu aj s nastavením WordPressu alebo s prevodom stránky od iného poskytovateľa webhostingu.

Vaše dáta sú u nás v bezpečí

Uvedomujeme si, ako veľmi sú pre vás dáta dôležité. Všetky weby a e-maily preto hostujeme na značkových serveroch, ktoré pravidelne obnovujeme, umiestnené sú v dvoch na sebe nezávislých dátových centrách. Všetky dáta zálohujeme na dennej báze a prevádzku serverov stále kontrolujeme. Weby na OS Linux podpisujeme dôveryhodným certifikátom Let´s Encrypt.

Služby si nastavíte sami

V ACTIVE 24 máte svoje služby pod kontrolou. Ovládať ich môžete jednoducho pomocou online rozhrania nášho Zákazníckeho centra. Nastavenie nie je zložité ani zdĺhavé. Všetko zariadite za pár minút.

S nami držíte krok

Naše technické zázemie je maximálne spoľahlivé a moderné. Ako primárne dátové centrum využívame moderné DC TOWER pod Žižkovským vysielačom. Rýchlosť pripojenia do NIX.CZ z DC Tower je v súčasnej dobe 2x10 Gbps, dátový okruh medzi primárnym a sekundárnym dátovým centrom má rýchlosť 10 Gbps.

V našom odbore vieme chodiť

Registrujeme domény celého sveta a prevádzkujeme hostingové služby už od roku 1996. Za tie roky sme vyladili všetky riešenia pre stredné a malé firmy, neziskový sektor i súkromné osoby. Nie ste si istí výberom služby, ktorá sadne vašim potrebám? Ochotne vám poradíme.