Vedenie spoločnosti

Vzhľadom na potrebu rýchlych reakcií musia byť rozhodovacie procesy jednoduché a transparentné. Zoznámte sa s vedúcimi služieb ACTIVE 24.

Ján Cifra, CEO CEE

Tomáš Srnka, CTO CEE 

Ľuboš Ľahký, CMO CEE

Martina Pohořelická, Country manažerka ČR

Martina Pohořelická

Martina strávila v ACTIVE24, predtým Globe Internet, väčšinu svojho doterajšieho profesného života. Najskôr sa niekoľko rokov venovala produktom a projektom a následne viedla marketingové oddelenie. V súčasnosti má na starosti náš hostingový biznis na českom trhu.

Tomáš Hála, manažér bezpečnosti a prevádzky IT

Tomáš Hála

Tomáš vyštudoval výpočtovú techniku na elektrotechnickej fakulte ČVUT. Do ACTIVE 24 nastúpil v r. 2007 ako Linux administrátor, od r. 2009 Linux tím viedol a teraz má na starosti celé prevádzkové oddelenie a bezpečnosť i rozvoj služieb. Bezpečnosť považuje za svoju prioritu a nekonečný proces učenia sa, premietanie nových poznatkov do reálnej prevádzky a edukáciu ľudí, ktorí s technológiami pracujú. Nové technológie rád spoznáva, napriek tomu pri ich nasadzovaní postupuje v praxi skôr konzervatívne.
Vo voľnom čase sa venuje hlavne početnej rodine, relaxačne športuje a v neposlednom rade rád vyhľadáva dobre pripravené geocache.

Eva Kianičková, manažér zákazníckej podpory

foto_vedeni_evka

Predtym ako sa Eva stala sucastou Active 24, mala 6 rokov na starosti oddelenie Zakaznickeho Servisu v knihkupectve Martinus. Rada hlada cesty, ako splnit zakaznicke ocakavania a spolu s timom sa snazi urobit vsetko preto, aby zakaznici Active24 boli najspokojnejsi na trhu