Centrum Paraple

Za každú .CZ doménu, registrovanú alebo obnovenú u ACTIVE 24, venujeme 1 Kč CENTRU PARAPLE a spoločne tak podporíme handikepovaných spoluobčanov.

Centrum Paraple je sociálne rehabilitačné a poradenské centrum. Pomáha ľuďom s poškodením miechy po úraze alebo onemocnení v priebehu života žiť ďalej podľa svojich predstáv. Strata pôvodnej možnosti pohybu a ďalších funkcií organizmu je veľkým zásahom do života človeka i jeho rodiny. Človek, u ktorého došlo k poškodeniu miechy, prechádza v Českej republike najskôr liečením na niektoré zo 4 spinálnych jednotiek v Prahe, Brne, Liberci a Ostrave.

Potom nasleduje liečenie a rehabilitácia v niektirim z rehabilitačných ústavov. Odborný tím centra, zložený zo zástupcov mnohých profesií – sociálnych pracovníkov, fyzioterapeutov, ergoterapeutov, psychológov, zdravotných sestier, osobných asistentov, inštruktorov sebestačnosti na vozíku a ďalších pomáha klientom Centra Paraple zvládnuť ťažké obdobie po úraze alebo chorobe, zlepšiť svoju fyzickú a psychickú kondíciu, dosiahnuť čo najväčšiu samostatnosť a získať novú energiu k prekonávanie prekážok. Súčasťou služieb je i podpora v oblasti zdravého životného štýlu, rodičovstva, pracovného uplatnenia, nájdenia nových záujmov a koníčkov a v mnohých ďalších špecifických oblastiach. Centrum Paraple poskytuje sociálnu rehabilitáciu formou pobytov v dĺžke 2 – 4 týždňov, ktoré sa dá opakovať a ponúka aj odborné poradenstvo. Služby využíva každý rok viac ako 1 400 ľudí z celej Českej republiky.

Viac na www.paraple.cz

Objednať si doménu

 

 

Kontaktujte nás +420 234 262 000 marketing@active24.cz

Na tomto webe používame súbory cookie, aby sme mohli zaistiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne vhodne prispôsobiť obsah a reklamu konkrétnym užívateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.