Loopia Group, do ktorej patrí ACTIVE 24, získala aj slovenskú hostingovú jednotku WebSupport

Loopia Group posilnila o ďalšiu webhostingovú spoločnosť - slovenský WebSupport. Po akvizícii ACTIVE 24 v júni 2018, ide o druhú investíciu v regióne strednej Európy. 
 
Loopia Group pokračuje v akvizíciách v strednej Európe. Kupuje jedničku na slovenskom trhu, spoločnosť WebSupport, ktorá zapôsobila najmä svojimi výsledkami v oblasti zákazníckej spokojnosti a doterajším dvojciferným rastom.

Po prevzatí českej hostingovej firmy ACTIVE 24 v minulom roku v júni, je to už druhá akvizícia v tomto regióne za posledný rok a popri ACTIVE 24 sa aj WebSupport stáva súčasťou švédskej skupiny Loopia Group. Táto si tak vytvorila dobrý základ pre ďalší rast v strednej Európe.

"Verím, že WebSupport bude významným spoluhráčom vo vnútri našej skupiny a teším sa na našu úzku spoluprácu. Máme ambície posilňovať svoju pozíciu v regióne aj naďalej.“ uviedol Petr Šmída, riaditeľ ACTIVE 24.

"Teší nás, že sa WebSupport stal súčasťou Loopia Group. Tím WebSupportu v priebehu posledných troch rokov ukázal, ako sa dôsledným zameraním na spokojných zákazníkov a na budovanie kultúry podnikavosti dá dosiahnuť silný rast a solídne finančné výsledky", hovorí Sara Laurell, CEO Loopia Group.

Loopia Group je európska webhostingová spoločnosť, ktorá pôsobí aj v Škandinávii ako jednotka tamojšieho trhu, Loopia AB. Tá nedávno kúpila švédskeho registrátora SE Direkt. Okrem toho prevádzkuje služby pre zákazníkov v Nemecku, Veľkej Británii, Holandsku, Nórsku, Srbsku, Slovensku a Španielsku.

Skupinu Loopia Group vlastní od júna minulého roka severská investičná spoločnosť Axcel, ktorá sa zameriava na stredne veľké firmy.

Pre viac infromácií prosím kontaktujte:

Sara Laurell, CEO Loopia Group, +46 72 708 4848, www.loopiagroup.com

Jan Cifra, CEO WebSupport, +421 903 184 310, www.websupport.sk

Petr Šmída, CEO ACTIVE 24, s.r.o., smida.petr@active24.cz, www.active24.cz