Doména .EU v akcii a bezpečný a rýchly hosting za uvádzacie ceny

21. júna 2019

Spoločnosť ACTIVE 24 ponúka .EU doménu do 30. júla 2019 len za 3,30 € bez DPH  (3,96 € s DPH) a k nej nové hostingové balíčky za uvádzaciu cenu.

K cenovo zvýhodnenej doméne .EU si teraz môže každý zákazník ACTIVE 24 objednať Turbo alebo Web Security hosting. Oba balíčky sú čerstvou novinkou a do konca júla sú za uvádzaciu cenu na 1. rok. Web Security zaistí, že vaša webová stránka bude chránená pred hackermi. Turbo hosting má najmenej 10 x nižšiu agregáciu servera a vaše webové stránky sa s ním budú načítavať rýchlejšie.

.EU doména patrí medzi najobľúbenejšie doménové koncovky nie len u firiem, ktoré chcú expandovať na zahraničný trh, ale aj u jednotlivcov. Je výbornou alternatívou, ak je vaše doména na národnej koncovke obsadená alebo sa chcete poistiť pred nekalou konkurenciou. .EU doména je obľúbenou koncovkou Európanov. V Českej republike sa v minulom roku zaregistrovalo celkovo 157 804 .EU domén. (zdroj EURID)

ACTIVE 24 je popredný poskytovateľ webhostingových služieb a registrátor domén. Spoločnosť sa zameriava na malé a stredné podniky, ktorým ponúka kompletné internetové riešenia. Ide predovšetkým o webhosting, vrátane riešení pre tvorbu a správu webu, e-maily a serverové riešenia s garantovaným výkonom. ACTIVE 24 dôsledne sleduje a rozvíja súčasné trendy technického vývoja a načúva potrebám zákazníkov, vďaka čomu môže ponúkať služby vo vysokej technickej kvalite a s kvalitnou zákazníckou podporou. ACTIVE 24 je firmou s preverenou históriou a vo svojom odbore pôsobí viac ako 20 rokov.