Posledný Java vývojár/ka

Hľadá sa posledný Java vývojár! Vraj sa takí už minuli a teraz už sú len samí self-employed SW architekti, prípadne CEOs jednočlenných firiem, ktorí si starostlivo vyberajú, koho za šialenú sumu obšťastnia svojou dočasnou prítomnosťou.

Kto nie sme:

Na rovinu a bez vykrúcania - nie sme najväčšia, najprogresívnejšia ani najglobálnejšia korporácia s vlastnou budovou na Chodove. U nás nejazdíme do kantíny po šmykľavke a nemáme offsajty na Fidži. Vieme o firmách, kde ľudia na podobných miestach dostávajú väčšie prachy a niekde možno aj s autom alebo aspoň s najtenším MacBookom. Nemáme desaťstránkový katalóg atraktívnych zamestnaneckých benefitov a nemôžeme ponúknuť ani moderné maticové štruktúry alebo vytúnené smernice pre každú projektovú úlohu. Sme jednoducho taká normálna dobrá firma na českom a slovenskom internete.

A dosť nás to baví! Takže čo si sakra u nás asi tak môžeme užívať?

No chýbaš nám práve ty, so znalosťou Java EE, SQL a relačných databáz, moderných frontendových technológií, ideálne ak ovládaš základy Linuxu a skriptovania. Takže čisto pre prípad, že by tam niekde vonku eště jeden, úplne posledný Java vývojár bol a chcel by sa o nás dozvedieť viac, nech sa prosím ozve Blanke. Radi by sme ho k nám pozvali na kávu. A aby sme nezabudli. Nemusíš byť borec na full-time, sme flexibilní.