Web Asistent

Web Asistent je najjednoduchšie riešenie pre zaneprázdnených biznismenov, medzi ktorých pravdepodobne patríte aj vy. Venujte sa bez obáv svojmu odboru činnosti a návrh webu, jeho tvorbu, správu, hosting a ďalšie technické záležitosti nechajte na nás. Pomôžeme vám webovú stránku navrhnúť a následne vám ju vytvoríme a optimalizujeme, takže vás vaša cieľová skupina na internete ľahko nájde.

Vyriešime za vás všetky technické záležitosti - dozrieme na vaše domény, postaráme sa o zálohovanie, hosting, jednoducho o kompletné zázemie pre vaše webové stránky. Pritom si zachováte úplnú nezávislosť – správu svojho webu môžete kedykoľvek prevziať do vlastných rúk.

 

Nezáväzná objednávka

40 € bez DPH v rozsahu dvoch hodÍn (48 € s dph)

Web Asistent školenie

Radi vám pomôžeme s orientáciou v administrácii služby Moje stránky a ACTIVE 24 e-shop. V rámci 2 hodinového školenia vás zoznámime s nastavením týchto služieb a ich správou. Zároveň nastavíme váš web podľa vašich požiadaviek.

Kontaktujeme vás telefonicky a dohovoríme si spoločne presný termín online školenia. To bude prebiehať z pohodlia šho domova či pracoviska – spojíme sa telefonicky a pomocou vzdialenej plochy na váš počítač. Kompletne vás službou prevedieme aj s praktickými ukážkami.

Ak služby ACTIVE 24 e-shop alebo Moje stránky ešte nemáte a len premýšľate o školení pred rozhodnutím, či si ich zabstaráte, všetko vám predvedieme v testovacích verziách, ktoré majú vždy najvyššie možné parametre danej služby.

Ak 2 hodiny nebudú stačiť, kedykoľvek je možné dokúpiť si ďalšie školenie či nastavenie z našej strany za zvýhodnenú hodinovú sadzbu 25 € bez DPH (30 € s DPH). Táto ponuka platí aj pre administráciu webovej stránky vo WordPresse – o celkovej cene školenia podľa požadovaného rozsahu vás vždy informujeme vopred.

100 € bez DPH za mesiac (120 € s DPH)

Web Asistent

support

Kompletnú starostlivosť o doménu

Prekonzultujeme s vami výber a registráciu domény, dozrieme za vás na jej exspiráciu a zaistíme predĺženie vašej domény na ďalšie obdobie. Pomôžeme vám aj s aktualizáciou kontaktných informácií u vašej domény.

build

Tvorbu webu

Navrhneme a vytvoríme web v rámci šablón nástroja Moje stránky (štruktúru, vzhľad a sformátovanie obsahu vrátane spustenia dostupných pluginov a formulárov).

update

Priebežnú aktualizáciu webu

Na základe vašich požiadaviek budeme vašu webstránku priebežne aktualizovať. Budeme vás pravidelne kontaktovať, aby sme poznali vaše aktuálne potreby.

backup

Hosting a pravidelné zálohovanie dát

Vaša webstránka bude umiestnená na prvotriednom hostingu, ktorý každú noc zálohujeme. Stránky budú navyše chránené bezpečnostným certifikátom.

email

E-mailové schránky

Zaistíme vám prevádzku, konfiguráciu a zálohovanie vašich e-mailových schránok.

optimalization

Optimalizáciu webu

Váš web bude optimalizovaný pre vyhľadávače, nastavíme kľúčové slová, skontrolujeme indexáciu webu na Google a Zozname, minimalizujeme duplicitný a podobný obsah na vašom webe a zaistíme čitateľné URL.

 1. Co zahrnuje základní měsíční sazba Web Asistent?
  Tvorbu, update, správu 1 webu pro 1 doménu (v rozsahu první měsíc 20 hodin práce web-asistenta, další měsíce v rozsahu 5 hodin měsíčně, nevyčerpané hodiny se nepřevádějí do dalšího měsíce).
 2. Na jaké domény se vztahuje registrační poplatek?
  Registrační poplatek pro 1 doménu neplatí pro prémiové domény a nezahrnuté koncovky.
 3. Kolik e-mailových schránek obsahuje služba Web Asistent?
  Web Asistent obsahuje 5 e-mailových schránek ACTIVE 24 E-mail po 10 GB.
 4. Kdy bude můj požadavek zpracován?
  Garantujeme vám, že vaše požadavky budou zpracovány bez odkladu, nejpozději následující pracovní den.
 5. Kolik budu platit, když budu chtít nějakou práci navíc?
  Hodinová sazba nad rámec balíčku Web Asistent je 1 000 Kč/hodina.
 6. Vytváříte loga?
  Logo vám rádi vytvoříme, cena je za příplatek 2 000 Kč/hodina práce grafika.
 7. Mohu získat další služby?
  Další služby lze dokoupit za standardní ceníkové ceny – typicky další e-maily, schránky PLUS, další domény.
Martin Vráblík

Po - Pia 9 - 17 hod.