Upozornenie

Služba Upozornenie vám zaistí, že nezabudnete včas obnoviť registráciu svojej domény na ďalšie obdobie, teda predtým ako expiruje platnosť registrácie.
Cena služby Upozornenia je 9,90 € / 11,88 € s DPH

Objednať službu Upozornenie

V dostatočnom predstihu vás upozorníme na blížiacu sa expiráciu domény nie len e-mailom, ale v prípade potreby aj telefonicky alebo dopisom. Ak teda prehliadnete upozornenie doručené e-mailom, zastihne vás náš telefonát prípadne dopis. Predídete tak tomu, že si vašu doménu zaregistruje niekto iný napriek tomu, že o ňu máte stále záujem.

Službu Upozornenie si môžete aktivovať len pre domény registrované u ACTIVE 24, k účtu, ktorý má kontaktný telefón a adresu v Európe.

K už zaregistrovaným doménam si službu Upozornenie môžete objednať zaslaním Autorizovanej požiadavky zo Zákazníckeho centra.

Kontaktujte nás +421 244 460 639 helpdesk@active24.sk

Na tomto webe používame súbory cookie, aby sme mohli zaistiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne vhodne prispôsobiť obsah a reklamu konkrétnym užívateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.