ACTIVE 24 startup sponzoring

Podporujeme myšlienku pomoci všetkým, ktorí sa rozhodli podnikať na internete. Radi by sme prispeli k rozvoju kvalitných a nádejných internetových projektov na Slovensku. Rozhodli sme sa preto poskytnúť naše služby zadarmo vybraným začínajúcim internetovým projektom.

ACTIVE 24 startup sponzoring

Rozbiehate nový online projekt? Hľadáte pre neho kvalitný webhosting alebo virtuálny server? Nemáte dostatok financií na prevádzku týchto služieb? Veríte tomu, že váš projekt stojí na dobrej a prospešnej myšlienke a obstál by v našom výbere? Prihláste sa do nášho programu cez e-mail marketing@active24.sk.

Detaily o našom startup sponzoringu:

1. Prihlásenie projektu

Svoj projekt môžete prihlásiť kedykoľvek zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu marketing@active24.sk.

2. Podmienky poskytnutia startup sponzoringu

Pri výbere projektov, ktoré sa rozhodneme sponzorovať, záleží nielen na myšlienke projektu ale i kvalite a obsahu informácií, ktorými bude projekt opísaný. Zaujíma nás hlavná myšlienka vášho projektu. Popíšte nám, ako sa bude projekt rozvíjať, čo všetko ste pre realizáciu projektu doteraz urobil/a. Tieto informácie prosím uveďte vo svojej žiadosti.

Podmienkou poskytnutia startup sponzoringu je umiestnenie bannera ACTIVE 24 na sponzorovanom webe a podpis jednoduchej sponzoringovej zmluvy. Vyhradzujeme si právo na výber projektov, které sa rozhodneme sponzorovať. Nepodporujeme herné portály a portály s obsahom, ktorý nie je v súlade s dobrými mravmi a so zákonmi SR a ČR. ACTIVE 24 startup sponzoring neplatí pre súčasných zákazníkov ACTIVE 24.

Sponzoring webhostingu ACTIVE 24 ponúka tiež pre webové prezentácie neziskových organizácií.

3. Služby na výber

1) DOMÉNA na 1 rok ZADARMO

Registrácia domény s koncovkou sk, .cz, .eu, .com, .net, .org, .info alebo .biz. V prípade, že doménu už máte a je registrovaná u iného poskytovateľa, podmienkou je jej prevod k nám.

 

2) WEBHOSTING na 3 roky ZADARMO

Výber z ponuky nášho webhostingu nájdete na http://www.active24.sk/produkty-a-sluzby/webhosting/

 

3) SERVEROVÉ RIEŠENIE až na 1 rok zadarmo

Výber serverových riešení nájdete na http://www.active24.sk/produkty-a-sluzby/servery/

Snažíme sa poskytnúť podporu čo najviac projektom. Maximálna podpora jednému projektu je nastavená na 430 € podľa našich predajných cien.

Spustené start up projekty

Na tomto webe používame súbory cookie, aby sme mohli zaistiť jeho plnú funkčnosť, analyzovať návštevnosť a prípadne vhodne prispôsobiť obsah a reklamu konkrétnym užívateľom. Všetky takto získané informácie spracovávame v súlade s dokumentom Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.