Pomáhame

Okrem plnenia primárnych ekonomických cieľov má spoločnosť ACTIVE 24, sro záujem dlhodobo podporovať verejnoprospešné akcie. V rámci týchto aktivít sme spustili niekoľko projektov, ktoré majú za cieľ koncepčné podporu neziskového sektora. Pomáhame finančné i nefinančné formou, do projektov sme zapojili aj našich zamestnancov.

Sponzoring hostingu neziskových organizácií
Sponzorované hostingové služby majú možnosť získať nadácie, humanitárne organizácie a neziskové organizácie ponúkajúce informácie v oblasti pomoci deťom, chorým, postihnutým a rozvoja vzdelávania.

Centrum Paraple
Za každú. CZ doménu, registrovanú alebo obnovenú u ACTIVE 24, venujeme 1 CZK CENTRU PARAPLE a spoločne tak podporíme handicapovaných spoluobčanov.

Deň OFFLINE
Aj zamestnanci spoločnosti ACTIVE 24 sa osobne podieľajú na podpore neziskových projektov, či už je to fomou príspevku na konto Človeka v tiesni pri záplavách v roku 2009 alebo nefinančnou podporou - 1 pracovným dňom v neziskovom sektore.

Spolupráca s Wikimedia Česká republika

Cieľom združenia je propagácia a podpora slobodnej tvorby na území Slovenskej republiky so zameraním na projekty nadácie Wikimedia, organizačnú pomoc pri organizovaní podujatí, pomoc v otázkach slobodných licencií....

Kontaktujte nás +420 234 262 000 marketing@active24.cz

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prezeraním tohto webu vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies (Viac informácií).